pasta maytabı , kokusuz pasta maytabı , volkan

pasta maytabı , kokusuz pasta maytabı , volkan

Pasta maytabı

Pasta maytabı  genellikle doğum günlerinde hoş görüntü oluşturabilmek için içerisinde ufak meblağlarda yanıcı maddenin bulunduğu bir süs eşyasıdır. Aynı zamanda Pasta maytabı gibi ürünler çocukların kullanımları için uygun değildir. Kısa süreli yanar ve belirlenen süre sonrasında kendi kendine söner.

Kokusuz Pasta maytabı
Sarı ve beyaz tonlarında ufak yıldız şekilde alev şeritleri çıkartan bu kokusuz Pasta maytabı  modelleri her tür pasta için özel olarak tasarlanmış boyutlara ve şekillere sahip olabilmektedir. Pastanın üst kısımlarına takılabilmesi için özel metal kullanılmıştır. Bu metal çubuklar daha sonrasında atılır. Tek kullanımlık olan volkan modelleri çok uzun süre kullanım için uygun değildir.

Volkan
Volkan ve meşale modelleri genellikle düğünlerde ve kutlamalar sırasında tercih edilen eğlence ürünleridir. Bu ürünler üçgen yapıları sayesinde hoş görünür ve bir süre yanmaya programlanmıştır. Satın almak istediğiniz tüm maytap, volkan ve meşale çeşitleri için www.telmaytap.com.tr internet adresini takip ede bilirsiniz. Tüm ürünler en uygun fiyatlı olarak bu site içerisinde yer alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir