Kumda kahve , Bakır ocakbaşı , Ocakbaşı mangal

Kumda kahve , Bakır ocakbaşı , Ocakbaşı mangal


Yazın en güzel anları kumun üzerinde, deniz manzarasının keyfini çıkarmakla geçer. Bu güzel anların yanında, keyifli bir sohbet ve lezzetli yemekler de olmazsa olmazlar arasındadır. İşte size hem lezzetli hem de keyifli bir yaz akşamı için önerilerimiz: Kumda Kahve, Bakır Ocakbaşı ve Ocakbaşı Mangal.

Kumda Kahve:

Kumda Kahve, İzmir’in sevilen mekanlarından biri olarak öne çıkıyor. Deniz kenarındaki bu mekanda, enfes kahve çeşitleri eşliğinde manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Gündüzleri serinlemek için tercih edilebilecek Kumda Kahve, akşamları da keyifli bir atmosfere sahip. Canlı müzik performansları eşliğinde, dostlarınızla keyifli bir sohbet yaparken, İzmir’in eşsiz deniz manzarası eşliğinde kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Bakır Ocakbaşı:

Bursa’nın meşhur İskender kebabını yemeden dönmeyin derler ya, İstanbul’un meşhur kebabı da Bakır Ocakbaşı’nda yeniyor. Bakırköy’de yer alan bu mekanda, lezzetli kebaplar, mezeler ve diğer Türk mutfağına ait yemekler servis ediliyor. Kebapları enfes lezzetiyle öne çıkan Bakır Ocakbaşı, aynı zamanda şık ve modern tasarımıyla da dikkat çekiyor. Kendine has bir atmosfere sahip olan mekanda, dostlarınızla eşsiz bir yemek deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ocakbaşı Mangal:

Ocakbaşı Mangal, Ankara’nın Çankaya semtinde yer alan bir et restoranıdır. Mekanın özellikle mangalda pişen etleriyle ünü yıllardır sürüyor. Kömür ateşinde pişirilen etler, enfes lezzetiyle müşterilerinin beğenisini kazanıyor. Ayrıca, kaliteli ve lezzetli şaraplarıyla da ünlü olan Ocakbaşı Mangal, keyifli bir akşam yemeği için ideal bir seçim olabilir.