Kim kimdir, Kimdir, Biyografi

Kim kimdir, Kimdir, Biyografi


Merak ettiğiniz popüler olan türk veya yabancı ünlülerin neler yaptığını öğrenebilirsiniz. Kim kimdir Budakim.com sitesi de işte tam bu yüzden var. A’dan Z’ye istediğiniz ünlüye ulaşmanız mümkün.

Ünlülerin biyografilerini okuyarak kaç yaşında olduklarını, Kimdir  nerede yaşadıklarını, nerede eğitim gördükleri ya da hangi işleri yaptıkları gibi bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfamızda şu an 10.000 den fazla kişinin biyografisi bulunmaktadır ve her geçen gün bir çok popüler insanların biyografilerini eklemeye haklarında bilgiler vermeye devam edeceğiz.


Kimin gerçekte kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız burada bulabilirsiniz. Sitemiz ücret talep etmeden sizlere bilgiler vermeyi hedeflemiştir. Budakim.com 2023 yılı başlarında kurulmuş bir projedir. Adıyla iz bırakmış, sanat ve tarih hayatına maal olmuş ve olmaya devam eden kişileri araştırıp sizlere sunuyor.

Sitemizde bulamadığınız ve merak ettiğiniz kişilerin biyografileri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Budakim.com sitesi sayesinde herkesten haberiniz olsun.